Navigácia

Obsah

22. apríl - Deň Zeme

Typ: ostatné
22. apríl - Deň Zeme 1Začiatok jari sa vždy ľuďom spája aj s veľkým jarným upratovaním, ktorého cieľom je skrášliť a upraviť si vlastné okolie. Obraciame sa preto na Vás s výzvou o celotýždennú úpravu a čistenie našej obce. Osobitne Vás chceme požiadať o vyčistenie a úpravu verejných priestranstiev vo Vašom okolí. Zároveň starostka obce vyhlasuje súťaž o najkrajšiu lokalitu obce. Prosím odfoťte svoje okolie pred a po uprataní a fotku zašlite na e-mailovú adresu obec@svrcinovec.sk do 23.04.2018. Najkrajšia lokalita bude odmenená. Pozývame všetkých občanov a dobrovoľníkov, ktorým záleží na svojom okolí a prostredí v ktorom žijeme, aby sa zúčastnili na tejto akcii. Aspoň raz za rok vráťme prírode jej pravú tvár a odstráňme z nej prvky našej nekultúrnosti.

V piatok 20.04.2018 učitelia a žiaci našej základnej školy organizujú akciu, zameranú na čistenie verejných plôch a vodných potokov. Nezabúdajme, že všetci sme súčasťou prírody a že odpad patrí do koša. A keďže nám nie je ľahostajné, kde žijeme a ako naša obec vyzerá, veríme, že počas tohto týždňa, príp. v piatok 20.04. sa väčšina z vás zapojí do tejto dobrovoľníckej akcie.


Vytvorené: 16. 4. 2018
Posledná aktualizácia: 16. 4. 2018 14:24
Autor: Obec Svrčinovec