Menu
Obec Svrčinovec
obecSvrčinovec

10. ročník futbalového turnaja dorastencov

V sobotu 23.02.2019 sa v Mestskej športovej hale Pratex v Čadci konal 10. ročník futbalového turnaja dorastencov. Podujatie sa už tradične konalo pod záštitou združenia obcí Triangel - Čierne, Svrčinovec a Skalité. Spomedzi desiatich družstiev si najlepšie viedol Svrčinovec, ktorý to pomerne prekvapujúco dotiahol až na prvé miesto.

Konečné poradie:

1. Svrčinovec

2. Raková

3. Korňa

4. Rudina

5. Oščadnica

6. Zborov nad Bystricou

7. Podvysoká

8. Čierne

9. Skalité

10. Lodno

Najlepším strelcom turnaja bol hráč zo Svrčinovca Patrik Kupka.

Najužitočnejším hráčom turnaja bol hráč z Korne Peter Hrtús.

Najlepším brankárom turnaja bol hráč z Rakovej Samuel Sekerka.

 

Pavol Kulla - tréner Svrčinovca: "S chalanmi som veľmi spokojný. Smutné však je, že sú to chalani zo Svrčinovca, ale hrávajú v iných kluboch, keďže v tejto obci už asi tri roky futbal neexistuje. Verím však, že to znovu naštartujeme. Aj starostka prisľúbila pomoc, no je potrebné, aby sa do toho zainteresovalo viac ľudí. Čo sa týka zápasov, bolo to celkovo vyrovnané, vyhrať mohol hocikto. Páčila sa mi aj Korňa, ktorá nakoniec skončila až tretia. Chalani však makali a ukázali, že na sebe pocitvo pracujú."

 

Mgr. Renáta Majchráková - starostka: "Som veľmi šťastná. Nielenže sa jubilejný desiaty ročník vydaril, ale konečne sa zúčastnilo aj družstvo z našej obce a dokonca aj vyhralo. Som nadšená, že chlapci po dlhej dobe prišli a zvíťazili. Mojich chlapcov - futbalistov som pozvala na malú oslavu, ale vo všetkej počestnosti, žiadny alkohol nebude /úsmev/. Dáme si pizzu, pokecáme. Verím, že to naštartuje futbal v našej obci. Financie v rozpočte sa určite nájdu. Jednáme s pánom Kullom, že by sme sa toho chytili. Verím, že od jesene budeme pôsobiť v ligovej súťaži."

 

 

 

 

Dátum vloženia: 25. 2. 2019 9:06
Dátum poslednej aktualizácie: 3. 4. 2019 7:15
Autor: Obec Obecný úrad

Obec

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Anketa

Hlasujte kliknutím na jednu z možností

Rozhlasové relácie

rozhlas

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.
Voľne k stiahnutiu:

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

Natur-pack - Chránime životné prostredie

Banner Natur-Pack

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:6
DNES:64
TÝŽDEŇ:3853
CELKOM:1299994

Môžete mať záujem