Navigácia

Obsah

Benefičný koncert

V sobotu 09.12.2017 sa konal v našej obci druhý ročník benefičného koncertu, z ktorého výťažok je venovaný pre onkologických pacientov a sociálne znevýhodnených v našej obci. Vlani sme sa prvýkrát spojili a tak finančne pomohli rodine malej Vanesky Krellovej. To, že sa vlaňajšia benefícia vydarila nás potešilo a zároveň aj naštartovalo, aby sme zorganizovali aj druhý ročník. Opäť pre malú Vanesku. Veľmi nás všetkých teší, že Vaneska a jej rodina sú stále spolu. Vaneska začala navštevovať základnú školu a je z nej veľmi šikovná prváčka.
Štatistiky dokazujú stále stúpajúci trend výskytu rakoviny na celom svete a tým vstupujú do života skoro každému z nás. Choroba nášho blízkeho, či priateľa nás trápi, zraňuje. Často sa pýtame prečo...? Odpoveď však neprichádza. Viera, rodina, priatelia je to, čo nás drží nad vodou.
Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa na tejto akcii spoločne podieľali, a to Štefan Maták a priatelia, obecný úrad, základná škola, materská škola, žiaci a pedagógovia ZUŠ v Čadci, malí heligonkári – Simona Mária Halvoníková, Simona Kašubová a Adamko Šimčisko.
Benefíciu podporilo veľa prítomných divákov, z ktorých starostka obce na záver programu jedného vylosovala a venovala mu cenu /kávovar/.
Pre Vanesku sa podarilo vyzbierať € 1 410,--. Všetkým srdečná vďaka!