Navigácia

Obsah

Osadový turnaj vo futbale "O pohár starostky obce"

Po roku opäť ožilo futbalové ihrisko. Dôvodom bol už tradičný "Futbalový turnaj o pohár starostky obce",ktorý sa výnimočne nekonal v strede júna, ako bolo zvykom, ale na jeho konci. Avšak, hráči kvôli tomu mohli naplno využiť vynovené a zrekonštruované priestory v objekte TJ Beskyd.
V sobotu 30.06.2018 sa na ihrisku za príjemného počasia začal písať ďalší z ročníkov tejto športovej akcie. Na turnaji sa zúčastnilo 5 družstiev - Najdbal, Hlaváč, Náhodný faktor, Vajdík a Stodola. Po príhovore starostky obce Mgr. Renáty Majchrákovej už nič nebránilo tomu, aby si hráči zmerali sily a futbaloví nadšenci prišli na svoje. Na dvoch ihriskách hrali mužstvá po vylosovaní systémom "každý s každým" a konečné poradie sa určovalo počtom získaných bodov. To bolo následovné:

1. mesto - Hlaváč - 10 bodov
2. miesto - Nadbal - 8 bodov
3.miesto Stodola - 7 bodov
4. miesto Vajdík - 3 body
5. miesto Náhodný faktor - 0 bodov

Okrem tohto poradia boli vyhlásené aj kategórie:
Najlepší strelec - Patrik Kupka /Najdbal/
Najlepší brankár - Jakub Backa /Náhodný faktor/
Najmladší hráč - Martin Rygol /Hlaváč/ - začínajúca hviezda

Starostka obce odovzdala hráčom ceny a poďakovala za krásny športový zážitok, ktorý sa zaobišiel bez úrazov a väčších potyčiek. Rovnako patrí poďakovanie zamestnancom obecného úradu, hráčom a divákom, ktorí sa svojím pričinením postarali o hladký priebeh celej akcie. A snáď sa vidíme opäť o rok.